Global Trade
Otomotiv Sektörü

Global Trade Otomotiv Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Verimli ve Hızlı Lojistik Altyapısını Sürekli Geliştirmektedir. Lojistik Faaliyetlerinin Üç Önemli Boyutu Olan Hız, Kalite ve Fiyat Avantajını Göz Önünde Bulundurarak Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Sağlayacak Optimum Çözümler Üreterek Taşımacılık Modellerini Günden Güne Geliştirmektedir.

Otomotiv Sektörü
Müşteri Hizmetlerinin Organizasyonu
Tek parça veya farklı tedarikçilerden alınıp biraraya getirilen karma yükler için siparişler almaktayız. Karma sevkiyatları Global Trade dış ticaret olarak kendi depolarımızda birleştirilmek üzere toplanmaktayız. Mallarınız burada haftalarca beklemiyor. Sevkiyat partilerinizi 5-7 gün içinde hazır hale getiriyoruz.
Sipariş Kabulü
Sipariş Kabulü
Verdiğiniz ürün bilgilerinize göre teslim süresini ve fiyatını hesaplıyoruz. Şartların sizin için uygun olması durumunda uluslararası taşıma anlaşması imzalıyoruz.
Anlaşma
Anlaşma
Sözleşmede öngörülen tarihte, malları tedarikçinizin deposundan teslim alıyoruz. Araçlarımız ürünlerin türüne göre özel konteynerlerle önceden donatılıyor. Toz, tanecikli yapida ve kırılgan ürünler için özel ambalajlarımız mevcuttur.
Uluslararası Nakliyat
Uluslararası Nakliyat
Sevkiyatınızı, boşaltma ve uzun duraklamalar olmadan, transit olarak diğer ülkelere gönderiyoruz. Yöneticilerimiz rotanın tüm aşamalarında sürücülerle iletişim halindedir; yükün nerede olduğunu her zaman öğrenebilirsiniz.
Mali Serbest Dolaşıma Çıkartma
Mali Serbest Dolaşıma Çıkartma
Gümrük beyannamelerini hazırlıyor, ürünlerin ülke ve şehirlere yasal olarak girmesini sağlıyoruz. Uzmanlarımız gereken tüm evrakları doldurur, vergileri öder ve böylece müşterilerimizi bu rutinlerden kurtarır.
Sözleşmede Belirtilen Adrese Kargo Teslimi
Sözleşmede Belirtilen Adrese Kargo Teslimi
Taşıma operasyonlarımızın tüm kapanış işlemleri belgelerini hazırlıyor ve müşterilerimize sunuyoruz.
Tüm Nakliyat ve Gümrük İşlemleri... Sizin İçin Çalışıyoruz!
Her Çeşit Taşıma ve Lojistik Operasyonlarını Hizmetinize Sunuyoruz.
01
Teslimat Süresi Planlaması ve Hızlı Ücret Hesaplaması.
02
Karma Ürünlerin Güvenli Depolarda Muhafaza Edilmesi.
03
Ürünün Göndericiden Alınması ve Sigortalanması.
04
Gümrük Beyannamelerinin Hazırlanması.
Teslimat Süresi Planlaması ve Hızlı Ücret Hesaplaması. Karma Ürünlerin Güvenli Depolarda Muhafaza Edilmesi. Ürünün Göndericiden Alınması ve Sigortalanması. Gümrük Beyannamelerinin Hazırlanması.
Global Trade & Logistics:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
09:01
Görüşmeyi Başlat