Hoş Geldiniz.
Global Trade Logistic'e
Hoş Geldiniz.

Global Trade, 10 yıla yakın tecrübesi ve genç filosu ile 10’dan fazla ülkeye taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Geniş hizmet ağı ve gelişmiş operasyonel uzmanlığı ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Gelişmekte olan global Dünyaya ayak uydurmakta zorlanmadan hizmet ağını ve kalitesini her gün genişleten Global Trade, 25’ten fazla hizmet alanında sizleri mutlu etmek için çalışıyor.

 

Global Logistics, müşterilerine uluslararası taşımacılık alanında kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunan lider bir lojistik şirketidir. Küresel ağımız, deneyimli ekibimiz ve ileri teknolojik altyapımız sayesinde, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamak için mükemmelliği hedefliyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her müşterimizin benzersiz gereksinimlerini anlıyor ve çözümler sunuyoruz. Geniş taşımacılık ağımız, denizyolu, karayolu ve havayolu taşımacılığı gibi farklı modları kapsar. Uluslararası ticaretin karmaşıklığına uyum sağlamak için gümrükleme, sigorta ve depolama gibi lojistik hizmetlerini de sunuyoruz.

Güvenilirlik ve kalite, işimizin temel taşlarındandır. Yüksek standartlarda operasyonel süreçlerimiz ve deneyimli ekibimiz, yüklerin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlar. Teknolojiyi aktif bir şekilde kullanarak, müşterilerimize gerçek zamanlı izleme, veri analizi ve lojistik yönetim çözümleri sunarız. Bu sayede, taşımacılık sürecinde şeffaflığı ve etkinliği artırırız.

Çevre dostu bir taşımacılık anlayışına sahibiz ve sürdürülebilirlik konusunda sorumluluk taşıyoruz. Karbon ayak izimizi azaltmak ve çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmek için sürekli olarak yeşil lojistik çözümleri uygulamaya çalışıyoruz.

Global Logistics olarak, müşterilerimizin başarısını desteklemek için taahhütte bulunuyoruz. Küresel pazarda rekabet avantajı elde etmek ve lojistik süreçlerinizi optimize etmek için bize güvenebilirsiniz. İş ortaklarımıza en üst düzeyde hizmet sunmak ve lojistik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yanınızdayız.

Daha fazla bilgi edinmek ve işbirliği için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Global Logistics, size güvenilir, etkili ve maliyet tasarruflu lojistik çözümleri sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

 

2014'den Beri Piyasa Deneyimi
2014'den Beri Piyasa Deneyimi
Türkçe & İngilizce Konuşan Yöneticiler
Türkçe & İngilizce Konuşan Yöneticiler
Sürekli Müşterilerimiz İçin İndirimler
Sürekli Müşterilerimiz İçin İndirimler
 • 10
  +
  Yıllık Tecrübe
  Müşterilerimize güvenilir, hızlı ve kaliteli ekonomik çözümlerle hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.
 • 500
  +
  Mutlu Müşteri
  Müşterilerimizin hizmetimizin başından sonuna kadar alacağı hizmetten memnun kalması için çok çalışıyoruz.
 • 25
  +
  Ülkeye Taşımaclık
  Tüm nakliyat ve gümrük işlemlerinizi gelişmiş ve teknolojik olanaklarımızla hizmet vermekteyiz.
 • 45
  +
  Uzman Kadro
  Alanında uzman nakliyat ve gümrük işlemlerine hakim ekimizle sizin için hizmet veriyoruz.
 • 9
  +
  Hizmet Alanı
  Karayolu, Demiryolu, Proje Taşımacılığı, Denizyolu, Transit Taşımacılık, Depolama ve Limanlarda Hizmet Veriyoruz.
Global Trade
Misyonumuz

Misyonumuz, şirketimizin ve çalışanlarının gelişimini desteklemek için gerekli finansal kaynakları sağlamaktır. Aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını; kaliteli hizmet, maliyet kontrolü ve insan sermayemizin gelişimi ile karşılamak istiyoruz.

Misyonumuz
Global Trade
Vizyonumuz

Profesyonel, yenilikçi, saygın bir taşımacılık ve lojistik şirketi olarak, faaliyet alanındaki ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan, tercih edilen şirketlerden biriyiz. Sektöründe, saygınlığın yanı sıra kaliteden ödün vermeyen bir kriter olarak tanınmayı hedefliyoruz

Vizyonumuz
Vizyonumuz
Global Trade
Sertifikalar
Global Trade & Logistics:
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
09:50
Görüşmeyi Başlat